Потрапити в ТОП-10 або що таке СЕО?

Якщо Ви знаєте, що таке СЕО, і просто хочете дізнатися умови і ціну, то відразу переходите до пункту «Що пропонуємо ми?», а якщо не знаєте, то давайте відразу розберемося, що таке СЕО-оптимізація, навіщо вона потрібна і що вона може Вам дати? А вже потім поговоримо про те, що і як ми робимо.

 

Пошукова оптимізація (англ. Search engine optimization, SEO) - комплекс заходів для підняття позицій свого сайту в результатах видачі пошукових систем по певних запитах користувачів. Зазвичай, чим вище позиція сайту в результатах пошуку, тим більше зацікавлених відвідувачів переходить на нього з пошукових систем.

(Вікіпедія)

seo

Приклад: Ось відкрився магазин на околиці міста, магазин відкрили в престижному підвалі, на якому немає ні вивіски, ні покажчиків і двері забиті на хрест. Ясно, що його не знайдуть, ні про які продажі не може бути й мови. Те ж саме і з сайтом, якщо він десь висить в просторах Інтернету, а при пошукових запитах сайт видається на 41 сторінці, то про користь не може йди й мови!

Але не варто впадати у відчай, сумувати і впадати в депресивні стани, тому що ще не все втрачено, для того, щоб сайт знаходили зацікавлені люди, можна провести оптимізацію сайту, правильно прописати ключові слова, зменшити розмір відкитій сторінки і взагалі зробити його «дружелюбним» до пошуковику. Через якийсь час, пошуковик помітить ці зміни на Вашому сайті і підвищить ваші позиції по потрібним Вам ключовим словами. Роботи такого плану і є ця сама СЕО оптимізація.

Що пропонують на ринку?

СЕОВи напевно бачите рекламу в інтернеті по телевізору, радіо та й просто порозвішувану по місту у вигляді біл-бордів, банерів і просто банальних табличок, які запевняють, що гарантовано розкрутять Ваш сайт і виведуть в ТОП-10, і що найсмішніше, так це те, що люди вірять і несуть гроші в ці компанії великими пачками. А тепер уявіть, що Ви займаєтеся, наприклад, продажем дверей, і хочете бути в топ-10 за запитом «двері», або «купити двері». Скільки у всіх регіонах України, Росії і, скажімо, Білорусії, компаній, які теж займаються продажем дверей і які теж хочуть знаходиться за запитом «Двері» або «купити двері»? Назвемо, м'яко, це число «багато»! І більшість ведуть боротьбу за перші місця. Можна задуматися, То в чому ж полягає підступ? Як вони гарантують просування на перші сторінки Гугла?
До нас часто приходить спам з пропозиціями розкрутити сайт, в якому описані умови та ціни, також ми моніторимо ринок і маємо уявлення про те, як просувають сайт в інших компаніях.
Зазвичай схема роботи така:
1. Вам складають цілу купу ключових слів по яких будуть «крутити» сайт.
2. Прописують сайт в пошукових системах.
3. Реєструють в каталогах і купують зовнішні посилання на Ваш веб-сайт.
4. Прописують на сторінці ключові слова
(Це стандартний набір, він може бути трохи видозміненим.)
5. Чекають 2-4 тижні і дивляться до чого призвела їхня робота.
Якщо з якихось із слів Вам вдалося потрапити в ТОП-10 то вони за кожне слово поєднання ЩОМІСЯЦЯ беруть із Вас гроші. Якщо словосполучення не в ТОП-10, то не беруть грошей, причому я говорю не про запити типу «купити двері», а запити на багато менш популярні, такі як «купити міжкімнатні двері в Києві» або «замовити броне-двері з установкою в Києві ». Тобто, один раз зробили роботу, а потім, перепрошую «доять» свого клієнта.
Є й інші схеми, але вони теж в більшості випадків націлені на те, щоб заробити на вас швидко і не прикладаючи зусиль.

Що пропонуємо ми?


У нас йде комплекс робіт по просуванню сайту в пошуковій системі, метод просування сайту дуже серйозний, але підхід до клієнта зовсім інший. Ми беремо оплату за роботу над сайтом ТІЛЬКИ ОДИН РАЗ, а далі Ви насолоджуєтеся плодами нашої праці.


Сайти створені на нашій технічній базі, дуже доброзичливі до пошукових систем. Уже у вартість створення сайту ми заклали деякі послуги, такі як: реєстрація сайту в пошукових системах, установка лічильника відвідуваності і багато інших хитрощів, які впливають на находиме сайту в пошуковій системі. Також на етапі наповнення сайту інформацією, ми проводимо SEO оптимізацію, прописуємо ключові слова і зменшуємо розмір і «вагу» сторінки. За кожним сайтом створеним в компані, закріплений менеджер який даватиме мудрі поради, та пропонувати професійні рішення, в залежності від Ваших потреб.

Якщо питання продажів через сайт для Вас критичний, Ви хочете максимально швидко підвищити рівень продажів через сайт, то зверніть увагу на такий вид реклами, як контекстна реклама, а ще краще, зверніться до нас і ми запропонуємо оптимальний варіант.

<< Назад