Про компанію

Основний напрямок компанії ZMM - це створення і розробка сайтів.

 Створення сайту - це далеко не все, що потрібно компанії для того, щоб вона була успішно представлена в Інтернеті. Є багато супутніх послуг, які необхідні для того, щоб Ваш сайт був прибутковим:

 

створення сайтів
 
контекстна реклама
 
СЕО
   
         
домен
 
хостинг
 
корпоративна пошта
   
Корпоративна пошта

 

Є послуги, які необхідні для розробки сайту і його функціонування, наприклад, домен і хостинг, а є ті, які бажані, наприклад, корпоративна пошта і реклама. Ми для Вас розробили весь спектр послуг для того, щоб ваша фірма достойно виглядала в очах Ваших відвідувачів.

Створенням веб сайтів ми займаємося з 2010 р. За цей час ми набили багато шишок і багато чого зрозуміли в сайто-будові, є безліч дрібниць, про які ми дізналися на живій практиці розробки сайтів. Весь накопичений досвід ми використовуємо при розробці сайтів для Вас.

Для того, щоб створити якісний веб-сайт, потрібно багато практики, і, якщо Вам кажуть, що можливо зробити сайт за маленьку суму у студента і він буде працювати добре - це дуже сумнівно, адже студент розробив від сили кілька сайтів за своє життя, напевно, не знає про багато підводних каміннях і, максимум, ніж він зможе Вас здивувати, так це тим, що він зможе приїхати до Вас з ноутбуком. Як показує практика, він буде їздити до вас до отримання оплати сайту, а потім студенти пропадають. Що, якщо Вам знадобиться внести інформацію на сайт?

Компанія ZMM - це група професіоналів, які об'єдналися для того, щоб у бізнесменів, підприємців і приватних осіб була можливість розробити якісний сайт.

Люди вважають, що компанія, у якої немає сайту сумнівна і якщо вона хоче боротися за своє виживання, то сайт їй просто необхідно.

<< Назад