Питання і відповіді

Ось деякі поширені запитання, які іноді виникають при виборі компанії по створенню сайту, в момент виконання робіт над сайтом і при подальшому обслуговуванні. Ми вирішили дати відповіді, на ці питання, в рамках нашої постійної рубрики «Відповіді на питання про створення сайтів», можливо це допоможе Вам.

 

Запитання: А скільки коштує сайт?

Відповідь: Вартість хорошого робочого сайта, починається від 999 грн. Це пакет «Простий» Тільки це не просто сайт, а пакет послуг в який входить розробка сайту. А взагалі на нашому сайті повністю розписані всі ціни на сайти.

 

Запитання: А ви продаєте шаблони або у вас свій движок?

Відповідь: Ми розробляємо всі сайти тільки на своєму власному «движку» і з цього у нас немає сайтів по 500 грн. як у багатьох компаній, які продають продукт, який за своєю суттю є безкоштовним.

 

Запитання: Мені потрібен простий не дорогий сайт, і щоб він був на першому місці в Гуглі, зможете?

Відповідь: Як ми Вас розуміємо ... З приводу позицій в Google потрібно обговорювати окремо, так як потрібно знати рід Вашої діяльності, подивитися конкурентів і так далі. Зв'яжіться з нашими менеджерами, вони вас зорієнтують за ціною.

 

Запитання: Ви гарантуєте, що я буду в першій десятці, якщо замовлю у вас сайт?

Відповідь: У нас особливий підхід до просування сайтів, і це розмова не 2 хвилин. 100% гарантій не даємо, але багато наших клієнтів в ТОПі і вийшло у них це досить швидко і не дорого.

 

Запитання: Я бачив рекламу, сайт-візитка зараз, в різних компаніях, коштує від 500 грн. Чому у вас найпростіший сайт стоїть на порядок дорожче?

Відповідь: Це пов'язано відразу з декількома факторами. По перше це пов'язано з тим, що у вартість входить не тільки створення сайту, а також реєстрація домену, реєстрація сайта в пошукових системах і каталогах, установка лічильника відвідуваності, SEO оптимізація і багато інших дрібниць, які впливають на роботу Вашого сайту. А по друге, це те, що в більшості випадків дешеві сайти за 400-600 грн. - Це як правило безкоштовний шаблон, який просто підлаштовують під Вас і який просунути практично не реально.

 

Запитання: Чому ми повинні вибрати саме Вас?

Відповідь: Зараз найбільша проблема у підприємців полягає в тому, що сайт нікому обслуговувати. Вони колись купили, або їм хтось зробив сайт, паролі залишив і всі паролі загубилися, розробників немає, і висить сайт як якір. Ми працюємо з нашими клієнтами на довгостроковій основі, допомагаємо їм розвивати сайт як порадами, так і діями. Інформацію можна внести на сайт як при створенні, так і через кілька років, а ціна верстки залишиться колишньою.

 

Якщо Ви не знайшли відповідей на своє запитання, то Ви можете задати питання скориставшись формою або подзвонивши нам.

<< Назад